bardzo ciche odkurzacze ranking – bezworkowy – mały – ile kosztuje – jaki wybrać

0

Odkurzanie za pomocą konwencjonalnych odkurzaczy jest i pozostanie głośną sprawą. I nie jest to do końca łatwe dla ucha. Cichy odkurzacz byłby prawdziwym dobrodziejstwem. W niektórych modelach nowej generacji cichych odkurzaczy i robotów próżniowych możliwe jest nawet słuchanie muzyki, rozmawianie przez telefon lub prowadzenie rozmowy bez wysiłku podczas odkurzania.

Odkurzanie to dla większości osób głośna sprawa. Dopuszczalny poziom głośności, jaki mogą emitować odkurzacze, został w UE ograniczony do 80 dB (A). Jest to jednak wciąż dość głośne. Cichy odkurzacz wygląda inaczej.

ciche odkurzacze ranking – bardzo ciche – mocne – 60 db

Jak często zdarza się, że nie słyszysz dzwonka do drzwi, podsłuchujesz telefon lub nie zauważasz doręczyciela paczek? Albo odkładasz odkurzanie na później, aby uniknąć właśnie tego. Ucieszy Cię wiadomość, że na rynku dostępne są już cichsze odkurzacze. Możesz nawet pozostawić odtwarzanie muzyki podczas odkurzania.

Możesz też pozwolić robotowi wykonać pracę, podczas gdy Ty będziesz siedzieć i relaksować się. Możesz również wysłać robota odkurzacza po domu – nawet o zaprogramowanej godzinie – aby posprzątał. Nawet gdy nie ma cię w domu.

Cicho pracujące bardzo ciche odkurzacze umożliwiają również odkurzanie o nietypowych porach, np. późnym wieczorem lub w niedzielę. Może to być czasem konieczne ze względów zawodowych. Możliwość odkurzania późno w nocy bez budzenia śpiących dzieci jest również dość praktyczna. Odkurzanie samochodu w weekend bez denerwowania sąsiadów będzie kolejną zaletą cichych odkurzaczy.

Hałas i zgrzyt, jaki powoduje większość popularnych odkurzaczy, nie musi mieć miejsca, jeśli wybierzesz odpowiedni model. Mocny bardzo cichy odkurzacz – czy jest coś takiego? Proces czyszczenia nie należy do najprzyjemniejszych, choć każdy z nas kocha czystość. Każdy stara się wybrać najcichszy odkurzacz, aby sprzątanie nie sprawiało kłopotu ani domownikom, ani sąsiadom. Chciałabym utrzymać czystość i porządek w pokoju, co sprawia, że sprzątanie staje się ulubionym i przyjemnym zadaniem.

ciche odkurzacze ranking - bardzo ciche - mocne - 60 db

Cichy bezworkowy odkurzacz stał się zintegrowanym wielofunkcyjnym asystentem sprzątania. Sprząta, pierze dywany i podłogi, wchodzi w trudno dostępne miejsca, pomaga zbierać kurz z sufitów i ścian, dba o meble tapicerowane. Wydaje się, że to czego człowiek potrzebuje to – cieszyć się i zachwycać. Jednak każdy człowiek dąży do ideału.

Tak więc w przypadku odkurzacza jego główną wadą był zawsze wysoki poziom hałasu. Idealne czyszczenie jest zachowanie jakości i cichej pracy.Nowoczesne inżynierowie aktywnie pracują nad tym zagadnieniem. W celu zmniejszenia odgłosów pracy silnika używają specjalnej pianki izolującej dźwięk oraz specjalnej konstrukcji. To jedyny minus cichych odkurzaczy, bo w przeciwieństwie do głośnych, ich waga może wynosić 6-8 kg. Stwierdzenie, że hałas znika jest oczywiście niemożliwe. Jednak w nowoczesnych modelach odkurzaczy jest on zredukowany do minimum.

ciche odkurzacze ranking – bezworkowy – mały – lekki

Specjalny filtr, w który wyposażone są nowe odkurzacze, pomaga wyłapać mniejsze cząsteczki kurzu. Dzięki temu można sprawić, że powietrze w pomieszczeniu będzie czystsze, a także uniknąć rozwoju astmy i alergii. Tak duży plus, tak niski poziom hałasu, rozszerza granice zastosowań odkurzaczy. Nie przeszkadzając innym, mogą być używane w szpitalach, sanatoriach, hotelach, bibliotekach, przedszkolach i domach z małymi dziećmi. Funkcja takiego odkurzacza pozwala rozmówcom na komfortową komunikację, bez podnoszenia głosu i bez nadwyrężania uszu.

Wybierając najcichszy odkurzacz, warto podejść do tej kwestii z całą odpowiedzialnością, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw. Trzeba zwrócić uwagę na prawdziwe opinie klientów i porównać nie tylko napisane w instrukcji producenci jakość, ale także znać urządzenie w codziennej pracy. Dziś na rynku jest prezentowany ogromny zakres cichych odkurzaczy. Różnią się one wyglądem, parametrami, konstrukcją, kolorem. I każdy kupujący znajdzie coś, co odpowiada jego potrzebom. Główną cechą jest wciąż skuteczność, czyli zdolność do pochłaniania kurzu i czynienia przestrzeni czystszą.

Wybór odpowiedniego odkurzacza może być kłopotliwy. W tym artykule przyglądamy się bliżej najczęściej testowanym i najlepiej ocenianym odkurzaczom na rynku. Wszystko po to, by ułatwić Ci znalezienie najlepszego dla Ciebie odkurzacza, a także informacje o tym, gdzie kupić cichy mały odkurzacz w najlepszej cenie.

ciche odkurzacze ranking - bezworkowy - mały - lekkiArtykuł zawiera recenzje siedmiu różnych odkurzaczy, z których wszystkie otrzymały dobre oceny od wielu skandynawskich stron testowych, takich jak duńska rada konsumentów. Uwzględniliśmy również odkurzacze, które wystąpiły w programach zarówno w duńskiej, jak i szwedzkiej telewizji.

Na dole strony znajdziecie testy, które wykorzystaliśmy do naszego zestawienia. A ile kosztuje odkurzacz? Przyjrzymy się również parametrom, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę, gdy będziesz szukał nowego odkurzacza. Cichy odkurzacz ranking Electrolux UltraOne zajmuje miejsce A za zbieranie kurzu zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach, więc model ten jest świetną propozycją dla osób, które chcą mieć możliwość odkurzania na obu tych powierzchniach.

ciche odkurzacze ranking – ile kosztuje – jaki wybrać

Wydajność tego modelu jest uznawana za jedną z najlepszych. Nie przekłada się to jednak na niskie zużycie energii przez odkurzacz, dlatego model ten należy do klasy energetycznej A. Zużywa też o 65% mniej energii niż inne mocne i ciche odkurzacze z tej samej grupy.

Więc, jaki cichy odkurzacz wybrać? Praktyczny i elastyczny odkurzacz z technologią Silent Air. Dzięki wydajnemu silnikowi o mocy 850 W odkurzacz Electrolux EUO9GREEN UltraOne oferuje optymalną siłę ssania. Model ten posiada również wbudowaną technologię Silent Air, a dzięki ulepszonemu, cichemu wężowi ma technologię, która sprawia, że odkurzacz pracuje stosunkowo cicho.

W rzeczywistości Electrolux EUO9GREEN UltraOne charakteryzuje się poziomem dźwięku 65 dB, a jako punkt odniesienia można przyjąć, że poziom dźwięku normalnego tonu rozmowy wynosi około 60 dB. Dzięki długiemu przewodowi ten lekki i cichy odkurzacz ma zasięg 12 metrów, co czyni go zarówno praktycznym, jak i elastycznym. Posiada również wbudowany schowek na przewód, dzięki czemu wystarczy nacisnąć przycisk, aby znaleźć przewód z powrotem w odkurzaczu.

Możesz również regulować rurę teleskopową, aby uzyskać odpowiednią wysokość roboczą. Sama rurka również jest lekka i nie waży wiele. Najcichszy odkurzacz bezworkowy Electrolux EUO9GREEN UltraOne jest wyposażony w 5 litrowy worek do odkurzacza, który według zapewnień producenta ma działać o 80% dłużej niż inne modele. Worek do odkurzacza posiada również higieniczne zamknięcie i optymalną filtrację, dzięki czemu powietrze podczas odkurzania pozostaje czyste. Wyświetlacz odkurzacza informuje również o tym, kiedy nadszedł czas na wymianę worka lub nie.

Filtr Allergy Plus i dwie dysze do różnych zastosowań. Najcichszy odkurzacz electrolux UltraOne posiada dwie dysze o różnym przeznaczeniu, a mianowicie dyszę parkietową AeroPro Parketto Pro oraz dyszę kombinowaną FlowMotion. Ten ostatni jest najbardziej znany z niskiego poziomu hałasu i wysokiego poziomu zbierania pyłu.

Oprócz tych dwóch dysz model ten posiada również dyszę do fug, szczotek i mebli. Dlatego zawsze można użyć dyszy, która najlepiej pasuje do odkurzanej powierzchni. Odkurzacz 60 db ten jest hipoalergiczny, dlatego nadaje się do domów zarówno alergików, jak i astmatyków.

Posiada zmywalny filtr Allergy Plus, który wychwytuje ponad 99% różnych cząsteczek kurzu. Dzięki temu powietrze jest utrzymywane w czystości i świeżości, co jest szczególnie korzystne dla osób cierpiących na astmę lub alergię.

ciche odkurzacze ranking - ile kosztuje - jaki wybrać

Ergonomiczny uchwyt i przyjazne dla podłogi kółka. Odkurzacz cichy bezworkowy UltraOne jest wyposażony w miękkie gumowe kółka, które mogą obracać się o 360 stopni. Są one niesamowicie ciche, ale też przeznaczone do ochrony wszystkich rodzajów powierzchni. Gumowe kółka podążają za każdym Twoim ruchem podczas odkurzania, więc nie musisz bardzo mocno ciągnąć odkurzacza, aby wszędzie dojechać.

Odkurzacz moc ssania 2000w ten posiada również ergonomiczny uchwyt, który jest wygodny w użyciu i daje użytkownikowi dobrą kontrolę nad sterowaniem. Zarówno z przodu, jak i na górze odkurzacza znajdują się również uchwyty do przenoszenia.

ciche odkurzacze ranking – cicho pracujące – moc ssania 2000w

Odkurzacz Electrolux ESP72DP Silent Performer został zrecenzowany przez szwedzką organizację konsumencką Råd & Rön, duńską radę konsumencką Tænk oraz brytyjski portal Toptenreviews.com. Cała trójka lubi ten model i wystawia mu wysokie oceny. Model otrzymuje najwyższe oceny od Råd & Rön, dobre oceny od duńskiej organizacji konsumenckiej Tænk oraz ocenę 8,55 na 10 od Toptenreviews.com.

Odkurzacz Electrolux ESP72DP Silent Performer otrzymał najwyższą ocenę za zbieranie kurzu na twardych podłogach, gdzie uzyskał ocenę A. Model ten otrzymuje również wysoką ocenę za zbieranie kurzu na dywanach, a tam ten odkurzacz jest zamiast tego umieszczony w klasie B. Dzięki ssawce kombi DustMagnet Silent odkurzacz ten może być używany na wielu powierzchniach.

Model ten ma moc silnika 650 W i choć nie jest to najmocniejszy silnik na rynku, to zdaniem ekspertów jest on stosunkowo wydajny. Poziom hałasu tego odkurzacza wynosi jednak 70 dB, co oznacza, że wytwarza on więcej hałasu niż wiele innych modeli odkurzaczy.

Eksperci z Toptenreviews.com lubią ten model i piszą, że pasowałby do większości domów. Szczególnie pozytywnie oceniają długi zasięg odkurzacza, który według nich przyspiesza odkurzanie. Zachwyca ich również stosunkowo duża siła ssania. Jedyne, co naprawdę zauważają, to fakt, że nie zasysa on gruzu i brudu tak szybko, jak inne modele odkurzaczy w teście. 12-metrowy zasięg i 3,5-litrowy worek na kurz.

Odkurzacz Electrolux ESP72DP Silent Performer ma dobry zasięg i worek do odkurzacza o łącznej pojemności 3,5 litra. Odkurzacz ma zasięg do 12 metrów, dzięki czemu można odkurzać duże powierzchnie bez konieczności szukania nowych gniazdek elektrycznych. Model ten posiada również automatyczne zwijanie sznurka, dzięki czemu wystarczy nacisnąć przycisk, aby sznurek sam znalazł się na swoim miejscu.

Worek do odkurzacza w Electrolux ESP72DP Silent Performer ma pojemność całkowitą 3,5 litra. Torba posiada również higieniczne zamknięcie. Na tym odkurzaczu znajduje się również wyświetlacz ze wskaźnikiem, który pokazuje, czy worek do odkurzacza wymaga wymiany, czy nie. Oznacza to, że nie musisz wyjmować torby aż do momentu, gdy nadejdzie czas na jej wymianę.

Odkurzacze cicho pracujące – Model Electrolux należy również do klasy energetycznej A, a więc charakteryzuje się niskim zużyciem energii. Technologia 360oMotion i miękki zderzak. Odkurzacz Silent Performer został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie. Dlatego odkurzacz wyposażono w technologię 360oMotion, która pozwala z łatwością odkurzyć drobne cząstki, kurz i zanieczyszczenia w trudno dostępnych kątach i zakamarkach.

Technologia ta pozwala na pełny obrót kółek odkurzacza – 360 stopni – dzięki czemu nie musisz się martwić o dostanie się pod kanapę, wokół garnków czy pod stolik kawowy. Dzięki odkurzaczowi Electrolux ESP72DP Silent Performer nie musisz się również martwić o uszkodzenie mebli. Dzieje się tak, ponieważ ten model posiada zderzak, który działa jak poduszka pomiędzy odkurzaczem a Twoimi meblami. Na przykład, jeśli przypadkowo wpadniesz z odkurzaczem na sofę, odkurzacz nie pozostawi na meblach żadnych śladów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj