philips 8000 aqua plus xc8349/01 – philips 360 – aqua plus – końcówka – filtr

0

Czy SpeedPro Max Aqua Plus firmy Philips spełni moje oczekiwania? Odkurzacz bezprzewodowy, który odkurza i pierze za jednym zamachem? To brzmi prawie zbyt dobrze, by było prawdziwe. „Parkiet w nowej kuchni?”, słysząc to, byłam mniej niż entuzjastyczna. „Niepraktyczne”. Przekonałam się jednak, że architekci naszego nowego mieszkania dobrze to przemyśleli. Ale nie mieli filtr do odkurzacza bezprzewodowego philips.

Na drewnianej podłodze rzeczywiście widać wszystkie plamy, zwłaszcza w świetle dziennym. Poza tym nie lubię myć podłóg, za dużo roboty. Pilnie potrzebne jest więc inne rozwiązanie. Ponieważ w moim mieszkaniu przestrzeń jest ograniczona, szukam czegoś łączonego jak SpeedPro Max Aqua Plus, odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – filtr do odkurzacza bezprzewodowego philips

Urządzenie nie jest jednak odkurzaczem stałym/płynnym. Myje podłogi nawilżając je, ale nie odkurza płynów. Jeśli szukasz filtr do odkurzacza bezprzewodowego philips lub odkurzacza do ciała stałego/płynnego, to tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Sprzęt. Rozpakowując urządzenie jestem nieco przytłoczona wszystkimi poszczególnymi częściami: oprócz odkurzacza w opakowaniu znajduje się szczotka Aqua z mocowaniem ściereczki z mikrofibry, szczotka ssąca 360 stopni, mini turbo szczotka do czyszczenia mebli i samochodów, zapasowy filtr, dwie ściereczki z mikrofibry, haczyk ścienny z dwoma śrubami i wtyczkami, przewód zasilający z magnetycznym systemem ładowania oraz długa dysza szczelinowa ze zintegrowaną głowicą szczotkową. Akcesoria dają wrażenie wysokiej jakości i mogą bez specjalnego wysiłku wymieniać dysze i poszczególne części.

Ponieważ otrzymałem SpeedPro Max Aqua Plus tylko do wypróbowania, nie mocuję uchwytu do ściany. Zasilacz z magnetycznym systemem ładowania podłączam bezpośrednio do odkurzacza. Teraz pozostaje mi tylko czekać. Do pełnego naładowania baterii potrzeba niespełna pięciu godzin. Ponieważ żaden odkurzacz bezprzewodowy nie zdołał mnie jeszcze przekonać pod względem wydajności baterii, od dłuższego czasu używam tradycyjnego modelu Miele.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 - filtr do odkurzacza bezprzewodowego philipsPrzed rozpoczęciem pracy najpierw podłączam do odkurzacza wąż ssący, a następnie szczotkę 360 stopni. Przesuwam jedyną regulację na rączce do przodu i silnik się uruchamia. Przy 84 decybelach, połączona jednostka jest o 8 decybeli głośniejsza od mojego poprzedniego odkurzacza i to słychać. Bardzo elegancki, odkurzacz gładko sunie po moim dębowym parkiecie i podłodze ze sztucznego kamienia.

Muszę jednak przyzwyczaić się do wagi, by trzymać go w ręku, zamiast ciągnąć za sobą. Według moich standardów powinna być lepiej rozprowadzona. Lekki pojemnik na kurz jest na górze odkurzacza, a cięższy silnik pod spodem; ciężar ciągnie mnie w dół. Mała cena za szybki, zwrotny i przede wszystkim bezprzewodowy odkurzacz. W moim starym Dysonie V7 Animal Extra, którego teraz używam tylko jako odkurzacza ręcznego, ciężar jest lepiej rozłożony. W modelu Philipsa mogę jednak zablokować przycisk zasilania, co nie jest możliwe w przypadku Dysona. Tutaj muszę stale trzymać przycisk wciśnięty.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – końcówka do odkurzacza philips

Ssawka 360 stopni z oświetleniem LED i obrotową szczotką wyłapuje kurz i brud ze wszystkich stron, nawet podczas ruchu do tyłu. Fajna funkcja, dzięki której nie muszę podnosić ssawki przy każdym zamiataniu. Mój płaski dywan w salonie nie sprawia żadnych problemów dla urządzenia kombinowanego. Dopiero ten w sypialni z długimi palami doprowadza silnik do granic możliwości: dosłownie się dławi. Dlatego mogę odkurzać tylko podnosząc szczotkę i odciągając ją do tyłu.

Jeśli chodzi o siłę ssania to jestem bardzo zadowolony z działania, filtr do odkurzacza bezprzewodowego philips. Super sprzymierzeńcem okazuje się szczotka 360 stopni, która zasysa brud ze wszystkich stron. Odkurzacz jest jednak tak skonstruowany, że może odkurzać również poziomo pod głębokimi meblami. Niestety, szczotka jest za wysoko i nie mogę sięgnąć aż pod kanapę. W tym przypadku muszę użyć dyszy końcówka do odkurzacza philips.

Oświetlenie. Do tej pory myślałem, że światła LED są bezużyteczne. Zmieniłam jednak zdanie i nie mogę się już bez nich obejść. Używam go do lepszego odkurzania kurzu i brudu nie tylko w ciemnych zakamarkach i pod meblami, ale także na podłogach w świetle dziennym.Ssanie działa dobrze. Pięć dni nagromadzonego kurzu ląduje w pojemniku na kurz, a część moich włosów wplątuje się w szczotkę. Czy naprawdę tracę aż tyle włosów? Nie wiedziałem. Na szczęście demontaż i czyszczenie rolki jest proste. Pojemnik na kurz jest również intuicyjny i można go łatwo opróżnić.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 - końcówka do odkurzacza philipsTeraz zobaczmy punkt kulminacyjny: pędzel Aqua – końcówka do odkurzacza philips. Podczas gdy szczotka zasysa kurz i brud, zbiornik na wodę uwalnia wodę na ściereczkę. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, szczotka Aqua w SpeedPro Max Aqua Plus odkurza i czyści z obu stron. Nie ma znaczenia czy popycham szczotkę do przodu czy do tyłu. Według producenta urządzenie automatycznie kieruje całą siłę ssania na stronę, którą odkurzam.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – philips 360 odkurzacz

Zanim zapuszczę się na parkiet, wypróbowuję funkcję mopa na łazienkowych kafelkach. Tu też zostawiam najwięcej włosów. Napełniam zbiornik wodą i jakimś uniwersalnym środkiem czyszczącym, mocuję go do szczotki i ruszam. Jak odkurzam, widzę, że zasysa i pozostawia podłogę lekko mokrą. Za jednym zamachem włosy znikają, a kafelki są umyte.

Moim zdaniem SpeedPro Max Aqua Plus wypuszcza właśnie odpowiednią ilość wody . Podłoga jest mokra, ale nie przemoczona. Będąc przy tym, zdejmuję ze szczotki przystawkę do ścierek i odkurzam dywan z długim włosiem, odkurzacz aqua plus. Nie jest to jednak tak łatwe jak w przypadku szczotki 360 stopni.

A propos podłóg: na stronie producenta Philips podaje, że „system odkurzania i czyszczenia nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg twardych, w tym drewna twardego, laminatu, PVC i płytek”. Jeśli jednak Twoja podłoga z twardego drewna nie jest uszczelniona lub olejowana, nie wiem, czy ten system jest naprawdę odpowiedni. Aby być po bezpiecznej stronie, najlepiej poprosić administrację o informacje.

Power odkurzacz aqua plus. Urządzenie posiada trzy tryby mocy ssania: Turbo, Normal i Eco. W trybie turbo bateria powinna wystarczyć na powierzchnię ponad 125 metrów kwadratowych. Test praktyczny to potwierdza. Mogłem odkurzyć nawet około 160 metrów kwadratowych. Po 29 minutach i 39 sekundach było już jednak po wszystkim. Odkurzacz i tak przekroczył moje oczekiwania.

Jednak czas ładowania wynoszący prawie pięć godzin jest stosunkowo zbyt długi. Jednak z racji tego, że nie używam odkurzacza codziennie, nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Wniosek: dobry, ale drogi. Tak, odkurzacz philips 8000 to prawdziwy wróg kurzu: nic nie przejdzie obok niego. Nawet podczas szorowania podłóg. Dzięki temu jest niezawodna i uniwersalna do wszystkich zastosowań.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 - philips 360 odkurzaczWreszcie odkurzaczowi akumulatorowemu udało się mnie przekonać do swojej wydajności. Robi to, co obiecuje i jest łatwy w użyciu. Przeszkadza mi głośność, która jest trochę za głośna na poziomie 84 decybeli, oraz jego waga, choć zdążyłem się do niej przyzwyczaić. Dla osób szukających modelu oszczędzającego miejsce i intuicyjnego, jednostka łączona jest dobrym rozwiązaniem, jeśli mieści się w budżecie.

philips 8000 aqua plus xc8349/01 – pies nie gubiący sierści

Czyści więcej niż kurz. Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua Plus z serii 8000 wyposażony jest w wyjątkową szczotkę Aqua, która umożliwia czyszczenie różnych rodzajów zabrudzeń za jednym razem – od kurzu po najtrudniejsze plamy philips 360 odkurzacz – przy dwukrotnie większej sile ssania. Dodatkowo szczotka i odkurzacz z funkcją ssania zapewniają maksymalną wszechstronność.

Szczotka Aqua odkurza i myje za jednym zamachem. Powłoka philips 360 odkurzacz zapobiega osadzaniu się bakterii na ściereczce. Niespotykana trwałość w trybie Turbo, ponad 125 m2 na jednym ładowaniu. Czas pracy philips 8000 aqua plus xc8349/01 do 80 min z akumulatorem litowo-jonowym 25,2 V. Światła LED ujawniają kurz ukryty przed szczotką. Ekskluzywna szczotka Aqua.

Specjalnie zaprojektowana szczotka Aqua odkurza i myje, aby usunąć kurz, brud i trudne plamy w każdym kierunku. Szczotka wygina się, aby automatycznie dostosować ssanie tam, gdzie potrzebna jest optymalna wydajność, wykorzystując dwa kanały ssące: jeden z przodu, a drugi z tyłu.

Usuwa do 99% bakterii philips 8000 aqua plus xc8349/01. Wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub odpowiedni detergent, aby usunąć do 99% bakterii* z twardych podłóg w całym domu. Antybakteryjna ściereczka z mikrofibry. Antybakteryjna ściereczka z mikrofibry. Antybakteryjna ściereczka z mikrofibry posiada powłokę Always Clean, która chroni ściereczkę przed rozwojem bakterii po każdej sesji czyszczenia. W zestawie dwie ściereczki.

Długotrwały tryb Turbo. Najnowsze akumulatory litowo-jonowe oferują najdłuższy czas pracy na ustawieniu MAX* spośród wszystkich odkurzaczy bezprzewodowych, sprzątając ponad 125 m² w trybie Turbo na jednym ładowaniu. Czas pracy do 80 min. Czas pracy do 80 min. Odkryj zalety mocnego odkurzacza o czasie pracy do 80 minut* dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 25,2 V. Odkurzyć zanieczyszczenia ze wszystkich stron z philips 8000 aqua plus xc8349/01.

Odkurzyć zanieczyszczenia ze wszystkich stron. Szczotka ssąca 360° wyposażona jest w opatentowaną technologię ssania, która wychwytuje kurz i brud ze wszystkich stron szczotki, dzięki czemu nawet najmniejszy ruch jest skuteczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj