pralka wymiary – rozmiary – głębokość pralki – ładowana od przodu – do zabudowy – automatyczna

0

Pralka rozmiary: jak wybrać odpowiedni model do swoich potrzeb. Przy zakupie należy zwrócić uwagę przede wszystkim na dostępną przestrzeń. Sprzęt AGD to podstawa i przed jego zakupem dobrze jest zwrócić uwagę na przestrzeń, którą dysponujemy, jak w przypadku pralki. Jak wybrać ten właściwy? Przekonajmy się o tym wspólnie! Odpowiedni model do przestrzeni.

Przy wyborze pralki należy zwrócić uwagę na dostępną przestrzeń, na rynku dostępne są trzy modele: ładowanie od przodu: to najpopularniejszy model, ale jest bardziej masywny niż ładowanie od góry; ładowanie od góry: idealne dla osób z ograniczoną przestrzenią, jest węższe niż model ładowany od przodu i nie wymaga miejsca z przodu, ponieważ drzwi znajdują się na górze pralki.

pralka wymiary – głębokość – rozmiary

Ograniczeniem tego modelu jest mniejsza nośność; slim: to również nadaje się do małych pomieszczeń, może mieć do 46 cm i ma dobrą nośność. Wymiary. Wymiary są zazwyczaj standardowe: Ładowanie z przodu wysokość wynosi około 85 cm, szerokość 60 i głębokość do 60 cm. Przy załadunku od góry szerokość wynosi do ok. 40 cm. Różnica polega głównie na głębokości od 46 cm do 33 cm. Udźwig.

Od pojemności pralki zależy ilość ubrań, które można wyprać, na rynku dostępne są pralki o wadze od 5 do 12 kg. Chociaż pralka o większej ładowności jest odpowiednia dla dużej rodziny, należy dokładnie rozważyć koszty przed jej zakupem, ponieważ raczej nie osiągniesz 12 kg prania na jedno pranie. Dobrym kompromisem jest pralka slim wymiary, o pojemności od 7 do 8 kg. Wirówka, głębokość pralki.

Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest cykl wirowania, czyli liczba obrotów na minutę, który nie zwiększa wydajności prania, ale w niektórych przypadkach może zagrozić żywotności urządzenia. Na rynku dostępne są pralki z:

  • 800 obr.
  • 1.000 obr.
  • 1.200 obr.
  • 1.400 obr.
  • 1.600 obr.

pralka wymiary - głębokość - rozmiaryPodczas gdy modele o prędkości 1200 obr/min są najbardziej popularne, modele o prędkości 1400 i 1600 obr/min są najrzadziej używane i w niektórych przypadkach są również droższe. Programy. Pralki wyposażone są w szereg programów, z których część jest obecna we wszystkich modelach, a inne są rzadziej spotykane.

Program szybki, najmniejsze wymiary pralek automatycznych. Jest to najczęściej spotykany i cykl prania wynosi od 15 do 45 minut, z taką samą wydajnością jak normalne programy, oszczędza wodę i energię. Ten rodzaj prania jest skuteczny przy lekkim załadunku i na lekko zabrudzonych tkaninach.

Program dla delikatnej odzieży. Zaprojektowana z myślą o poszanowaniu odzieży, jest obecna w prawie wszystkich pralkach i opiera się na praniu w zimnie, maksymalnie w 30-40 stopniach, ze zmniejszoną prędkością wirowania, aby uniknąć uszkodzenia ubrań z jedwabiu lub wełny, standardowe wymiary, pralka 50 cm szerokości.

pralka wymiary – najmniejsze wymiary pralek automatycznych – 50 cm – 55 cm – szerokości

Program odzieży sportowej. Odzież sportowa jest zwykle wykonana z mikrofibry i wymaga dokładnego prania, liczba obrotów nie jest duża, ale obejmuje kilka faz płukania.

Program dotyczący bawełny, pralki automatyczne wymiary. Jest to najpowszechniej stosowany i obecny we wszystkich pralkach. Główną cechą tego cyklu prania jest możliwość czyszczenia odzieży bawełnianej w temperaturze od 30 do 90°C. Funkcja pary. Nie jest obecny we wszystkich pralkach, ale jest przydatny, jeśli masz dzieci, ponieważ jest przeznaczony do sanityzacji ubrań dziecięcych i eliminacji zarazków i bakterii.

Klasa energetyczna, standardowe wymiary pralki. Z biegiem lat pralka zmniejszyła zużycie energii, a na rynku dostępne są modele w klasie A++, które gwarantują oszczędności w rachunkach za energię. Ponadto, aby jeszcze bardziej ograniczyć zużycie energii, najlepiej wybierać programy, które nie przekraczają 40° C, co jest skuteczne również w przypadku wielu detergentów dostępnych na rynku.

pralka wymiary - najmniejsze wymiary pralek automatycznych - 50 cm - 55 cm - szerokościZużycie pralek wiąże się nie tylko z czynnikiem energetycznym, należy również wziąć pod uwagę zużycie wody. Generalnie najnowsze modele zużywają około 40 litrów wody na jeden cykl. Wymiary pralki, szerokość pralki automatycznej: Oto co musisz wiedzieć o wymiarach tego urządzenia, zwłaszcza gdy masz specjalne wymagania dotyczące przestrzeni.

Wymiary są ważne do uwzględnienia przy zakupie, zwłaszcza jeśli urządzamy w domu nową pralnię lub mamy do czynienia z istniejącymi meblami.

Pomiary standardowe, wymiary pralek automatycznych. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest zatem wybór miejsca, w którym chcemy umieścić naszą pralkę, a co za tym idzie, zmierzenie przestrzeni, jaką dysponujemy, za pomocą taśmy mierniczej. Standardowe pomiary to te, które są najczęściej spotykane na rynku.

pralka wymiary – standardowe – automatyczna – do zabudowy

Są to boki o wymiarach 60 x 60 cm i wysokość 85-90 cm dla pralek ładowanych od frontu.
W przypadku pralek ładowanych od góry należy uwzględnić głębokość 60 cm.
Należy wziąć pod uwagę, że wymiary pralek nie muszą określać pojemności w przypadku standardowych modeli: waha się od minimum 5 kg do maksimum 7 kg pojemności.

Rozmiar pralki: mała lub bardzo duża. Osoby mające problem z miejscem mogą liczyć na pralki kompaktowe, których głębokość wynosi od 35 do 45 cm. Systemy te są idealne, gdy pralnia lub łazienka jest długa i wąska, a więc ślad od ścian musi być minimalny.

Idealnym wyborem jest pralka o głębokości 40-45 cm, o niezmienionej wysokości i szerokości. Na rynku dostępne są również znacznie bardziej kompaktowe pralki, których głębokość wynosi 35 cm, dzięki czemu można je ustawić przy węższych ścianach, aby pozostawić więcej miejsca na przejście lub zmieszczenie innych mebli.

Na odwrót są pralki ekstra duże, które ładują 8 kg prania i więcej, o większej głębokości i szerokości zwykle 70 cm. Wymiary pralki do zabudowy, wymiary pralki ładowanej od góry. Jeśli chodzi o pralki do zabudowy, to standardem są klasyczne rozmiary.

Najlepiej sprzedają się pralki o szerokości 60 cm. Urządzenia te można umieścić zarówno w kuchni, jak i w meblach do pralni, wymiary standardowej pralki. W takim przypadku idealnie jest starannie dobrać resztę mebli i zdecydować się na standardowe rozwiązania. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że pralka automatyczna wymiary nie zostanie prawidłowo zamontowana: może nie być idealnie zakotwiczony.

pralka wymiary – ładowana od przodu – od góry wymiary

Podczas uruchamiania cyklu prania i cyklu wirowania mogą wystąpić oscylacje. Mini pralka do zabudowy wymiary. Wreszcie są domy, które budują mini pralki, które są bardzo małe, drobne i nadają się do małych mebli. Często urządzenia te są również przeznaczone do transportu w kamperach i na kempingach. Z kolei inne firmy wykonują prawdziwe pralki na zamówienie.

Koszty tych urządzeń są bardzo wysokie i nawet niestandardowa pralka ładowana od przodu wymiary jest droższa od tradycyjnej. Dlatego rada jest taka, aby wybierać klasyczne sprzęty AGD, aby wielkość pralki była standardowa i tym samym pozostawiała swobodę zarówno w wyborze modelu, jak i w wydatkach.

Inne wskazówki dotyczące idealnego prania. Do prania polecamy te spostrzeżenia. Jak wybrać odpowiednią pralkę w trzech krokach: przydatne wskazówki, wysokość pralki. Przewodnik do zrozumienia znaczenia symboli prania, pralka od góry wymiary. Recenzje pralko-suszarek: czy pralko-suszarka jest lepsza?

pralka wymiary - ładowana od przodu - od góry wymiary

Recenzje najlepszych pralko-suszarek: nasze picki z najlepszymi modelami i cenami.  Łazienka oszczędzająca przestrzeń: pomysły, porady i propozycje wyposażenia. Wszystkie modele suszarek bębnowych przejrzane z cenami. Elektryczne linie do ubrań specjalne Pralki Beko: nasz wybór, pralka pod zabudowę wymiary. Jak usunąć brzydkie zapachy z pralki. Specjalne pralki Miele, wszystkie modele przejrzane dla Ciebie. Co oznaczają różne symbole na pralce?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj