s95 series – animal – efekty – opinie – decybele – test – cena – alexa robot

0

Odnowienie oferty robotów niemieckiej marki przynosi bardzo ciekawe nowości, takie jak  95 Series, czyli nowy top, który obiecuje świetne rezultaty. W sektorze odkurzaczy domowych Tefal jest jednym z wiodących producentów na świecie, z bardzo szeroką gamą odkurzaczy saneczkowych, gdzie posiada kilka najlepiej sprzedających się modeli, oraz z wyjątkową obecnością w odkurzaczach miotłowych, gdzie jej nowa linia X-Force nadal urzeka niezliczonych użytkowników, podobnie jak poprzednia Air Force.

s95 series – alexa robot – cena

W świecie robotów odkurzających Tefal stworzyła ciekawą linię ze swoim Explorerem, wielofunkcyjnymi robotami odkurzającymi i mopującymi, co pozwoliło marce uplasować się w czołówce rankingów sprzedaży. Teraz pojawiły się nowe modele, takie jak Explorer 75 Series i bohater tej recenzji, Explorer 95 Series (który możecie zobaczyć również jako Tefal RR7935), które zawierają inteligentną nawigację opartą na laserze i TOF, większą moc i odnowione możliwości w mopach i szczotkach, które pozwalają im osiągnąć wyższy poziom czyszczenia w test animali.

Tefal xplorer s95 otrzymał ocenę 95 na 100 testuj z tefal. Jest to robot nowej generacji, o eleganckim, nowoczesnym wyglądzie w kolorze czarnym, który dzięki bezszczotkowemu silnikowi BLCD oferuje bardzo dużą siłę ssania.

Jak zwykle w przypadku tej marki, jest on wielofunkcyjny, więc oferuje pełniejsze sprzątanie domu, a jego laserowe mapowanie daje mu wysoką precyzję i skuteczność, a także dostęp do różnych zaawansowanych funkcjonalności; a wszystko to, z typową jakością europejskiej marki.

s95 series - alexa robot - cenaRobot tefal odkurzacz z mopem dostarczany jest częściowo naładowany, ale zaleca się pełne naładowanie go przed pierwszym użyciem. Podstawa ładująca ma wewnątrz miejsce na nadmiar kabla, a od spodu posiada materiał antypoślizgowy, jednak aby zapobiec jej przesuwaniu się, należy ją postawić przy ścianie lub w innym miejscu.

Lokalizacja bazy ładującej powinna znajdować się najlepiej w centralnym miejscu w domu, gdzie jest dobry zasięg i miejsce na wygodne poruszanie się, choć to ostatnie nie jest bezwzględnie konieczne, dzięki wysokiej precyzji, jaką posiada w swoich ruchach.

s95 series – animal – test – decybele – efekty

Czas pełnego ładowania wynosi od 4 do 5 godzin tefal explorer serie 60, a jego bateria litowa zapewnia autonomię do 225 minut, jedną z najdłuższych na rynku, wystarczającą do posprzątania dużego domu; jeśli to nie wystarczy,  serii 95 wróci do bazy i po naładowaniu wznowi sprzątanie.

Robotem można sterować za pomocą przycisków na górze, poprzez komendy głosowe (kompatybilne z Alexą, Google Assistant i Siri) oraz poprzez aplikację, choć to właśnie poprzez tę ostatnią opcję uzyskamy dostęp do wszystkich funkcjonalności tego zaawansowanego modelu tefal explorer serie 20 aplikacja.

Aplikacja jest dostępna dla systemów iOS i Android. Po zainstalowaniu, sama aplikacja poprowadzi Cię przez proces, który jest prosty i intuicyjny. Aby ułatwić proces łączenia się z Wifi, warto umieścić zarówno alexa robot cena, jak i telefon komórkowy, z którego jest on wykonywany, w pobliżu routera. Wifi powinno być 2,4 GHz, więc jeśli masz podwójny router, upewnij się, że wybierasz to, a nie 5 GHz (co powie 5G lub coś podobnego).

Obsługa go przez aplikację daje dostęp tefal logowanie do różnych zaawansowanych funkcji, a także możliwość sterowania robotem kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś: z ulicy, w pracy, z kawiarni… Możesz więc wrócić do domu i mieć go zawsze czystego.

s95 series można również obsługiwać za pomocą poleceń głosowych, będąc kompatybilnym z Alexą, Google Assistant i Siri for mobile. Za pośrednictwem tego systemu można wydawać mu proste polecenia, takie jak: „Alexa, włącz odkurzacz” (lub „Alexa, zatrzymaj odkurzacz”), „Ok, Google, zacznij odkurzać”, czy „Siri, rozpocznij sesję sprzątania”.

Jak działa  95 Series? robot tefal explorer to najwyższa półka w linii robotów marki, wykorzystująca całą wiedzę i doświadczenie, jakie zgromadziła w dziedzinie sprzątania gospodarstw domowych, aby zaoferować urządzenie kompletne, skuteczne i wydajne.

Moc jest jednym z najważniejszych aspektów. Dzięki nowoczesnemu bezszczotkowemu silnikowi cyfrowemu Explorer Series 95 osiąga 12 000 Pa, czyli wydajność ssania, która plasuje go wśród najmocniejszych robotów na rynku alexa robot cena, pozwalając na osiągnięcie doskonałych rezultatów na wszystkich rodzajach powierzchni.

s95 series - animal - test - decybele - efekty

Ponadto, ponieważ jest to silnik bezszczotkowy, tarcie jest zminimalizowane, co zmniejsza hałas i wydłuża okres użytkowania tego elementu. Robot posiada 4 poziomy mocy (Eco, Standard, High i Boost), dzięki czemu można wybrać najbardziej odpowiedni w zależności od stopnia zabrudzenia i rodzaju podłogi, optymalizując sprzątanie i czas pracy baterii, a także poziom hałasu. Jak to zwykle bywa w robotach z wyższej półki, posiada Auto Boost dla dywanów, automatycznie zwiększając moc, gdy wykryje, że jest na jednym, aby uzyskać głębsze czyszczenie.

s95 series – odkurzacz robot tefal – jak podnieść włosie dywanu

Dobre wyniki czyszczenia są również wzmocnione przez jego szczotki; robot sprzątający tefal ma 3 wydajne szczotki, aby uzyskać jak najwięcej z niego w każdych okolicznościach:

  • Wielofunkcyjna szczotka Animal Turbo o przestudiowanej konstrukcji, która łączy silikon i nylon, aby skutecznie wychwytywać brud i sierść zwierząt domowych, oferując dużą gęstość włosia, aby nie uciekła ani jedna drobinka kurzu.
  • Antyplątaniowa gumowa szczotka, szczególnie przydatna w domach ze zwierzętami i/lub dużą ilością sierści, która z wysoką skutecznością wychwytuje brud.
  • Miękka szczotka, która specjalizuje się w twardych podłogach, z milionami mikrowłókien, które wychwytują wszystkie rodzaje brudu, zwłaszcza drobny kurz – taki, którego nie widać – z większą skutecznością niż zwykła szczotka.

System nawigacji to kolejna atrakcja serii Rowenta Explorer 95. Technologia Smart Exploration 8.0 łączy czujnik laserowy LDS (w klasycznej wieżyczce wyróżniającej się designem) z czujnikiem czasu lotu (TOF), dzięki któremu może jeszcze bardziej dopracować obliczanie odległości i unikać kolizji. W ten sposób nawigacja w serii Explorer 95 jest niezwykle dokładna i wydajna, szybko odwzorowuje 100% domu i bardzo płynnie nawiguje. Może również czyścić w ciemnych warunkach.

Jego inteligentna nawigacja pozwala mu sprzątać znacznie szybciej niż inne roboty, nie zapominając o czyszczeniu żadnego obszaru, osiągając optymalne rezultaty w krótszym czasie. A jeśli nie skończy sprzątać, wraca do bazy i po naładowaniu wznawia zadanie. 95 animal test efekty to, jak sama nazwa wskazuje, robot przeznaczony szczególnie dla gospodarstw domowych ze zwierzętami domowymi.

Jego różne szczotki pozwalają na wychwycenie wszelkiego rodzaju brudu i sierści pozostawionej przez nasze ulubione zwierzęta w całym domu, a jego mop animal test opinie ma wyższy stopień szorstkości, aby wyłapać najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Do tego wszystkiego odkurzacz tefal opinie ma dobre i posiada doskonały system filtracji, który wykorzystuje całe swoje doświadczenie w dziedzinie domowego odkurzania decybele test, aby osiągnąć nie tylko czystsze podłogi, ale także czystsze środowisko.

Jak korzystać z aplikacji? Aplikacja zapewnia dużą wygodę i wszechstronność podczas obsługi robota, a także daje dostęp do jego zaawansowanych funkcji.

jak podnieść włosie dywanu? Robot tworzy mapę domu, którą można spersonalizować nadając jej nazwę i edytując tworzące ją pomieszczenia. Dla każdego pomieszczenia odkurzacz robot tefal dostosowuje – w zależności od rodzaju pomieszczenia i podłogi – moc ssania i poziom wilgotności mopa, aby zawsze osiągnąć najlepszy rezultat.

s95 series - odkurzacz robot tefal - jak podnieść włosie dywanu

Dodatkowo jak zrobić robota sprzątającego, aby uniknąć problemów, zawiera funkcję No Mop Zone, dzięki której robot nie będzie mopował niechcianych obszarów (np. dywanu). Aplikacja daje dostęp do jednej z najbardziej popularnych funkcji wśród użytkowników robotów z wyższej półki: sprzątania pomieszczeń. Dzięki temu można szybko i łatwo określić, które pomieszczenia mają być sprzątane.

s95 series – tefal explorer serie 20 – aplikacja

Możesz również zaprogramować robota tak, aby sprzątał wybrany pokój lub pokoje (lub cały dom), wskazując dni i godziny, w których ma to robić a jak zrobić robota z kartonu. Możesz również zaznaczyć strefy lokalne, aby wyczyścić konkretny obszar (na przykład pod stołem po zakończeniu posiłku, dywan…) lub obszary zastrzeżone, do których robot nie będzie miał dostępu (takie jak na przykład pokój zabaw dla dzieci lub koryto do karmienia zwierząt).

Za pośrednictwem aplikacji można również przeglądać historię czyszczenia (ścieżka robota, oczyszczona powierzchnia itp.), a także status konserwacji różnych materiałów eksploatacyjnych, media markt irobot mopujący. Szorowanie, najbardziej kompletne czyszczenie. Jak zwykle w przypadku tej marki, Explorer 95 Series to robot wielofunkcyjny, potrafiący jednocześnie odkurzać, mopować i szorować.

Dzięki połączeniu działania odkurzacza, efektu odkamieniania mopa i działania czyszczącego wody uzyskujemy dokładniejszy rezultat sprzątania; ponadto potrzebujemy tylko jednego urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce w domu.

Oprócz klasycznego mopa (niebieskiego) nie jestem robotem test, w skład serii Explorer 95 wchodzi czerwony mop Animal Scrub o większej szorstkości do usuwania uporczywych plam, dzięki czemu szczególnie nadaje się do domów ze zwierzętami i/lub małymi dziećmi.

Model ten posiada również zaawansowany system szorowania „tam i z powrotem” (podobny do sposobu, w jaki szorują ludzie), aby osiągnąć lepszy rezultat niż roboty, które po prostu podają wilgotny mop w tym samym czasie, gdy poruszają się do przodu. Dodatkowo posiada różne poziomy wilgotności, dzięki czemu w zależności od rodzaju podłogi i stopnia zabrudzenia możemy mieć ten najbardziej odpowiedni.

Jak wskazaliśmy powyżej, jeśli chodzi o mopowanie, możesz wskazać zakazane miejsca, do których robot nie będzie miał dostępu, uniemożliwiając mu podchodzenie do dywanów. Efekt szorowania może nie dorównuje temu, który osiąga osoba szorująca ręcznie, ale jest całkiem dobry i wystarczający do codziennego użytku, oszczędzając nam sporo pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj