zapach stęchlizny z pralki – nieprzyjemny – brzydki – czym wyczyścić pralkę – co zrobić

0

Jak wyczyścić pralkę za pomocą artykułów gospodarstwa domowego, takich jak ocet i soda oczyszczona. Może być stosowany zarówno w pralkach ładowanych od przodu, jak i pralkach ładowanych od góry. wróć czysty Brak pozostałości brudu i zapachu stęchlizny. Używając pralki przez długi czas, może się okazać, że na ubraniach przyczepiły się cząsteczki brudu. lub czuć, że bęben ma zapach stęchlizny, można rozwiązać drobne problemy, do których technik nie musi się docierać

Dzięki artykułom gospodarstwa domowego gdy brzydki zapach w pralce, takim jak ocet, soda oczyszczona, detergent itp., wraz z recepturami mieszania i łatwymi sposobami samodzielnego czyszczenia pralki, może być stosowany zarówno w pralkach ładowanych od góry, jak i pralkach ładowanych od przodu. co pomoże utrzymać bęben w czystości nie pozostał żaden brud Zapobiega również powstawaniu zapachu stęchlizny.

zapach stęchlizny z pralki – brzydki zapach – co zrobić

Ocet to jedna z najpopularniejszych pomocy w utrzymaniu czystości. Łącznie z praniem pralki Włączając program prania w gorącej wodzie o temperaturze 60°C, następnie wlej 230 ml octu do szuflady na detergenty. Uruchom blender na 3 minuty, aby ocet rozpuścił się w wodzie. Gotowe, moczyć przez 1-2 godziny, a następnie nacisnąć maszynę, aby działała normalnie. Następnie przepłucz maszynę jeszcze 1-2 razy, aby pozbyć się zapachu octu. Teraz pralka wróci czysta. i może pomóc zabić bakterie w bębnie.

Soda oczyszczona na brzydki zapach z pralki – co zrobić gdy pralka śmierdzi stęchlizną. Oprócz czyszczenia pralki octem, do czyszczenia pralki można również użyć sody oczyszczonej.Procedura polega na wsypaniu 2 łyżek sody oczyszczonej do przegródki na detergent. Wybierz program gorącej wody i mycia wodą na najwyższym poziomie. i zakręć bębnem, aby rozpuścić sodę oczyszczoną w wodzie

Następnie moczyć przez 3 godziny.Na koniec odkręcić wodę, aby umyć maszynę jeszcze 1-2 razy i będzie po wszystkim.

Ocet i soda oczyszczona, co zrobić gdy śmierdzi z pralki. Wymieszaj 3 łyżki sody oczyszczonej i 1-2 łyżeczki wody. Mieszaj, aż powstanie gęsty, lepki roztwór. Następnie dodaj go do szuflady na detergenty. Następnie wlej do niego około 250 ml octu. Następnie ustaw mycie gorącą wodą lub gorącą wodą o temperaturze 60°C i włącz maszynę jak zwykle. Ta metoda oprócz utrzymania pralki w czystości, czym wyczyścić pralkę żeby nie smierdzial. Pomaga również zapobiegać zapachom stęchlizny.

zapach stęchlizny z pralki - brzydki zapach - co zrobić

Detergent, czym zlikwidowac nieprzyjemny zapach w pralce. Prostym sposobem na wyczyszczenie pralki bez użycia detergentów i bez mieszania różnych roztworów jest użycie detergentu. które możemy wybrać, aby używać zwykłych detergentów, które są używane regularnie Który sposób czyszczenia pralki nie jest trudny Po prostu włóż detergent do przegródki jak zwykle. Następnie włącz wirówkę, tak jak przy zwykłym praniu. Tylko nie pierz ubrań.

Wybielacz, dlaczego śmierdzi z pralki. Jak wyczyścić pralkę wybielaczem lub wybielaczem. Nadaje się do maszyn z silnymi plamami. lub chcesz specjalnie pozbyć się bakterii Dodając 30 ml wybielacza do bębna i kolejne 30 ml do szuflady na detergent, zapach stęchlizny z pralki. Włączyć program mycia gorącą wodą.

zapach stęchlizny z pralki – czym wyczyścić pralkę żeby nie smierdziala

Następnie wiruj, aż wybielacz się rozpuści. Następnie namocz i pozostaw na 1 godzinę.Po zakończeniu umyj jak zwykle. Dodaje się jedno dodatkowe płukanie, aby upewnić się, że cały brud i wybielacz zostały usunięte. Jeśli po praniu zapach nadal się utrzymuje, włącz wodę, aby ponownie umyć pralkę domowe sposoby na pozbycie się przykrego zapachu z pralki. Na koniec wytrzyj wewnętrzną stronę pokrywy i pozostaw ją otwartą, aż pralka wyschnie, aby zapobiec pozostaniu w niej pozostałości wybielacza. Po każdym czyszczeniu pralki po raz pierwszy należy najpierw wyprać białe ubrania.

Sól Epsom – jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pralki. Kolejnym naturalnym środkiem, który może pomóc w czyszczeniu pralek bez zapachu są sole Epsom. Pierwszym krokiem jest włączenie gorącej wody w pralce. jak pozbyć się zapachu pleśni z pralki? Dodaj 1 szklankę soli Epsom i 1 litr octu, a następnie pozwól blenderowi, aż mieszanina się połączy przez około 1 minutę, następnie moczyć przez 1 godzinę, a następnie kontynuować mieszanie jak zwykle. Na koniec, po zakończeniu prania, spłucz jeszcze raz wodą, pomoże to całkowicie pozbyć się plam i różnych pozostałości.

zapach stęchlizny z pralki - czym wyczyścić pralkę żeby nie smierdzialaProszek witaminy C i kwasu cytrynowego. Do prania pralki z silnymi plamami. Zaleca się stosowanie witaminy C w proszku oraz kwasku cytrynowego lub kwasku cytrynowego. Proces jest prosty, wystarczy zagotować wodę. Następnie wyłącz gaz i dodaj około 200 gramów proszku witaminy C z około 100 gramami kwasu cytrynowego lub kwasu cytrynowego, mieszaj do całkowitego rozpuszczenia, a następnie wlej do zbiornika prawie do końca.

Pozostało trochę do wlania do przegródki na detergent, a jak usunąć brzydki zapach z pralki? Następnie umyj w programie prania w gorącej wodzie. Tylko te dwa kwasy pomogą usunąć plamy spowodowane przez wodę, zapach do pralki. w tym plamy rdzy Wapień i szumowiny mydlane zniknęły, z pralki śmierdzi.

zapach stęchlizny z pralki – dlaczego – jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pralki

Jak się masz? A jak usunąć nieprzyjemny zapach z pralki? Samodzielne pranie pralki z pobliskimi przedmiotami nie jest tak trudne, jak myślisz, prawda? Powiedzmy, kto szuka sposobu na wyczyszczenie pralki? Koniecznie zastosuj się do tych wskazówek, w pralce śmierdzi. Pomoże to zapewnić czystość pralki. wolne od zarazków żaden nieprzyjemny zapach nie przeszkadza Gotowy do faktycznego prania ubrań

Pożegnaj się ze śmierdzącymi ubraniami, nieprzyjemny zapach z pralki domowe sposoby. Z poradami, jak dbać o pralkę. Wiele osób postrzega pranie i suszenie ubrań jako wielkie wydarzenie. I jeszcze bardziej zmartwiony niż wcześniej, gdy stwierdzisz, że ubrania, które mają być dobrze wyprane, mają problem z stęchłymi ubraniami, nieprzyjemnymi zapachami lub nieprzyjemnymi zapachami – nieświeży zapach z pralki.

Aż do marnowania czasu na szukanie sposobu na usunięcie zatęchłych ubrań Lub niektóre osoby mogą niechętnie nosić pranie, aby ponownie wyprać cały kosz. marnując całą energię i czas I tym bardziej bolało. Kiedy wiesz, że świeżo wyprane ubrania w dodatku nie ładnie pachną, odświeżacz do pralki. Na tkaninie nadal utrzymuje się słaby zapach stęchlizny, jak poprzednio.

Przyczyną tego nie może być suszenie ubrań bez światła słonecznego. Lub spędzaj mniej czasu na suszeniu ubrań w samotności Ale to ostrzeżenie, że te zapachy mogą pochodzić. „Pralka” to miejsce, w którym gromadzą się bakterie i brud. Aby złagodzić niepokój gospodyń domowych dzisiaj, pralka smierdzi wilgocia. Rozwiążmy odpowiedź Pralka śmierdzi stęchlizną Jak to naprawić? Wiem i pospiesz się, aby śledzić. Przygotuj się na pożegnanie z problemem zatęchłych ubrań.

zapach stęchlizny z pralki - dlaczego - jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pralkijak pozbyć się zapachu pralki, pralka śmierdzi grzybem. Zapobiegaj problemom z zatęchłą tkaniną. Podczas długiego prania niektórych osób może się okazać, że na ubraniach zawsze znajdują się cząsteczki brudu. lub zaczynasz czuć, że bęben na pranie zaczyna śmierdzieć stęchlizną Jest to mały problem, który nie wymaga technika. Ale możesz to naprawić samodzielnie. Oprócz czyszczenia pralki konieczne jest stosowanie tych dodatkowych metod, aby zapobiec problemom z przykrym zapachem – przykry zapach z pralki i pomagają przedłużyć żywotność pralki.

zapach stęchlizny z pralki – nieświeży zapach – domowe sposoby – ocet

Popularny pomocnik do czyszczenia bębna Proste kroki, wystarczy ustawić program prania gorącą wodą, smród z pralki (lub użyj gorącej wody do prania) i wlej ocet do przegródki na detergent. Włącz blender na 3 – 5 minut i moczyć przez 1 – 2 godziny, a następnie naciśnij pralkę, aby normalnie prać. Następnie spłucz wodą, aby usunąć zapach octu. To zabije bakterie i brud.

Posprzątaj w zakamarkach pralki. Sam, właśnie myjąc bęben pralki. Może nie czyścić i szorować ręcznie Szczególnie w miejscach, które są zanieczyszczone, wodoszczelne uszczelki gumowe, otwory i zamknięcia, nałóż detergent i filtry, a więc po użyciu pralki. Zawsze zaleca się czyszczenie tych miejsc, śmierdząca pralka. Zapobiegnie to rozwojowi bakterii i zarazków. Ponadto pozostawienie go zbyt długo może spowodować gromadzenie się brudu i przyleganie do niego, aż nie będzie można go wyszorować.

Otwórz pokrywę wentylatora. Sypialnie, salony lub inne pomieszczenia nadal muszą otwierać okna w celu wentylacji i zapachu stęchlizny. Dlatego pralka musi być również otwarta w celu wentylacji. Ta metoda pomaga również zapobiegać wilgoci, pleśni i bakteriom. oraz dodatkowo do pokrywy pralki

Przegródki na detergenty i płyny do zmiękczania tkanin należy również otworzyć po użyciu w celu przewietrzenia, śmierdzący bęben pralki. Oczyścić rurę odpływową. Czasami problem stęchłych zapachów może być spowodowany przez brudne rury kanalizacyjne. Lub mogą wystąpić pęknięcia i uszkodzenia. Jeśli tak, spróbuj wyczyścić lub wymienić rury. Pomoże to również zmniejszyć zapach stęchlizny w pralce – śmierdzi z pralki ocet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj